picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

İkitellide Bayrakçı

Bayraklar dünyası olarak ikitellide bayrakçı, ikitellide bayrak yapan firmalar ve ikitellide bayrak firmaları konusunda sizlere hizmet sunarız. Türk bayrağı konusunda ucuz ve ekonomik fiyatlardan sunmanın yanı sıra 30 yıldır piyasada tecrübeye sahibiz. Sizlerde işyerinize makam bayrağı, masa ofisinize masa bayrağı veya şirketinizin markasına gönder bayrağı satın alabilirsiniz. Profesyonel ekip çalışmamızın yanı sıra kaliteli kumaşlardan imal edilmektedir. 
 
Titiz bir çalışma ile hazırlanan tüm ürünlerimizde TSE kanununa uygun olarak üretimlerimiz yapılmaktadır. Sizlere sunulan ürünlerimizde %100 müşteri memnuniyetini sunmamızın yanı sıra 1.sınıf kalite kumaş kullanılmıştır. Fabrikasyon baskının yanı sıra alpaka ve saten kumaş ürünlerimiz tarafından imal edilmemizin yanı sıra sert geçen kış şartlara ve güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. Dijital baskı makine kalitelerinden üretimlerimizin yanı sıra İstanbul’da firmamız faaliyet göstermektedir. Kurumumuz ikitellide bayrakçı olarak üretilen tüm bayrak ürünlerimizde yıkanabilir özelliği bulunmaktadır. Bu sayede uzun süreli bayrak ürünlerimizin kullanımları bulabilirsiniz. İkitelli bayrakçı olarak sizlere bayrak ürünlerimiz konusunda yardımcı oluyoruz.
 
Çift kat saten ve raşel kumaştan üretilen ürünlerimizde dış mekan bayrak kullanımları için uygundur.  Sizlere ikitellide bayrakçı olarak ikitelli bölgesinde en iyi bayrak firmaları arasında yer alıyoruz. Dilerseniz ofisimizi ziyaret ederek sizlerde bayrak üretim aşamalarımıza bakabilirsiniz. Sizlerde bayrak satın almak isterseniz iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İkitellide bayrak yapan firmalar olarak piyasanın lider kuruluşları arasında yerimizi aldık.