picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Gönder Bayrak Direği

Gönder bayrak direği, gönder bayrak direk fiyatları ve gönder bayrak satışı konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Gönder bayrak direkleri tercihlerinize göre 5 metreden başlayarak 100 metreye kadar üretimleri gerçekleştirilmektedir. Talep edilen ölçülere göre düzenlenen bayrak direği ürünlerinde aynı zamanda birçok genişliğin yanı sıra çevre yüksekliği göz önüne alınarak üretimleri gerçekleştirilmektedir. Kaliteli ve paslanmaz çelik borularından üretilmesinin yanı sıra rüzgar yönünde sonsun dönerli mekanizması sayesinde düşmemektedir. İçerden ipli sistemi ile beraber dekoratij flanş gizleme kapaklı olarak sizlere sunulmaktadır. Kurumumuz sizlere 15 metreye kadar istenilen ölçü ve ebatlarda bayrak direğinin imalatlarını gerçekleştirmektedir.

Uzun ömürlü olmasının yanı sıra gönder bayrak direk fiyatları ekonomik olması ile çoğu kurumsal firma tarafından tercih edilmektedir. Türkiye’nin dört bir yanında gönder bayrağı ve gönder bayrak direklerinin götüren firmamız aynı zamanda %100 müşteri memnuniyetini sizlere sunmaktadır. Ayrıca bayrak direk siparişi alınmasından itibaren tüm adımları tek tek kontrol etmenin yanı sıra iletişim adreslerinden de bizlerden bilgi alabilirsiniz. Projelerine uygun olarak tasarlanan gönder bayrak direği teslim yerine göre fiyatlarımız değişmektedir. Bu bakımdan dolayı bayrak direkleri konusunda bizlerden iletişim adreslerine ulaşabileceğiniz gibi sosyal medyadan da yazabilirsiniz. Demir boyaması sayesinde krom kaplı çeşitlerimizde bulunmaktadır. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız bayraklar dünyası olarak her zaman yanınızdayız.

İşyerlerinize özel olarak sizlerin ebat ve ölçülerine göre üretilen gönder bayrak satışı ürünlerimiz aynı zamanda en kısa süre içerisinde sizlere teslim edilmektedir. Piyasanın en iyi bayrak üretimi yapan firmalar arasında lider durumda yer almanın yanı sıra son derece kaliteli malzemelerden üretimleri sağlanmaktadır. Bu bakımdan dolayı satış öncesi ve sonrası tüm işlemlerden bilgi alabileceğiniz gibi İstanbul/bağcılar ilçesinde bulunan üretim yerimizi de ziyaret edebilirsiniz. Son derece uygun bir şekilde gönder bayrak direği ürünlerinizi sizlere sunan kurumumuz aynı zamanda sert kış şartlarına göre tüm olumsuzlukları düşünerek üretimlerini yapmaktadır. Bu yüzden dolayı son derece hassas üretimleri yapmanın yanı sıra siparişlerinizde renk, desen, ölçü ve ebat özelliklerini de incelemektedir. Aracı bir firma olmayan kurumumuz gönder bayrak direği ürünlerini sadece kendi bünyesinde bulunan atölyelerinde üretimlerini gerçekleştirmektedir.