picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Sancak Bayrağı

Bayraklar dünyası olarak Sancak Bayrağı, Sancak Bayrak Fiyatları, Sancak Bayrağı Yapan Firmalar konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. 30 yıllık bayrak imalatçısı olarak sektörde müşterilerimize uygun fiyat sunmanın yanı sıra kaliteli saten, raşel ve alpaka kumaşlarından üretimleri yapılmaktadır. Yüksek kalitede ve özel makineler ile bayrak çeşitleriyle beraber çoklu siparişler alınmaktadır. Bayrakçı olarak üretimden sipariş teslimine kadar tüm adımları izlemek ile müşterilerimizin istemiş olduğu ölçülerde kontrollerimiz sağlanmaktadır. Dilerseniz bayraklara şirket logolarınızın yapılmasını kurumumuz tarafından isteyebilirsiniz.

Sancak bayrağı bir milletin geçmişten günümüze kadar gelen din, örf ile duygu ve düşüncüleri temsil etmektedir. Kurumumuz bunlara önem verdiğinden dolayı kaliteli üretimlerini gerçekleştirmektedir. Genellikle sancak bayrakları askeri birlikleri temsilen kullanılmasının yanı sıra belirli ölçülerden kaliteli ipek kumaşlardan yapılmaktadır. Bu yüzden dolayı Türk milleti için bayrak ne ise sancakta aynısıdır. Bayraklar dünyası sancak bayrak fiyatları ile üretimlerinde piyasanın ne uygun fiyatını sizlere sunmaktadır. Tarih boyunca kendi vatanı haricindeki kimseler dışında sancaklar kimselere verilmez ve teslim edilmezdi. Üretilen sancak bayrağı ürünlerimizde ücretsiz kargo seçeneğimiz ile sizlere verilmenin yanı sıra kurumumuz %100 müşteri memnuniyetini sunmaktadır. Satın almış olduğunuz ürünlerde herhangi bir bozulma veya yırtılma söz konusu olmadığı durumunda ürünler garantilidir.

Dış bina cephesinde asmalarda veya kamu kurum veya kuruluşları ile kurumsal firmaların dış kapıları ile makam odalarında koyulmasında ayrıca sancak direkleri verilmektedir. Kurumumuz Türk sancağı imalatı konusunda her türlü kaliteye önem vermektedir. Bu bakımdan son teknolojiler ile donatılmış makineler sayesinde Sancak Bayrağı yapan firmalar konusunda piyasanın lideri arasında yerini almıştır. İstenilen ebat ve boyutlarda yapılan bayraklar aynı zamanda müşterilerimize tam zamanında teslim edilmektedir. Bu yüzden dolayı kurumumuz ürünlerin kaliteli üretimlerine önem vermenin yanı sıra teslimatın hızlısına da ayrıca önem vermektedir. Sancak bayrak siparişlerini bizlere verdiğiniz zaman zarfından itibaren tam zamanında teslim eden bayraklar dünyası  olarak sıfır hata ile yanılma payı konusunda üretimlerini gerçekleştirmektedir. Müşterilerini mağdur etmemek için Sancak Bayrağı konusunda 7/24 saat çalışmalara önem vermenin yanı sıra profesyonel ekip ile çalışmalarını sağlamaktadır.