picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Dörtlü Masa Bayrağı

Bayraklar dünyası olarak dörtlü masa bayrağı, dörtlü masa bayrak fiyatı ve dörtlü masa bayrak satışı konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Masaüstüne özel olarak yapılan bu bayrak türleri özellikle dört telli krom kırlangıcında yapılmaktadır. Özel tasarım olmasının yanı sıra saten bayrak üretiminde en çok kristal kumaşlar kullanılmaktadır. Kumaş ebatları olarak bakıldığında 10x30 cm olmanın yanı sıra parlaklığı ve firma logoları ile çok şık ve güzel durmaktadır. Kurumumuz tarafından sizlere sunulan ürünlerimizde standart ölçülerde olmasının yanı sıra resmi kurum ve özel kuruluşlarda, belediye, vakıf ve okul gibi birçok kuruluşlarda masa bayrakları kullanımları yaygındır.

Genelde dörtlü masa bayrağı temsil ettiği ülkenin masası üzerinde bulunması gereklidir. Birçok farklı ülkelerden ülkemize gelen milletvekillerini karşılamalarda genelde makam bayrakları ile her masada o ülkenin bayrağı yer almaktadır. CEO odalarında genelde bulunan bu bayrak türleri aynı zamanda diğer müşterilerin gözüne hoş görünmektedir. 30 yıllık deneyim geçmişi olan kurumumuzun sizlere dörtlü masa bayrak fiyatı konusunda yardımcı olmaktadır. Kaliteden taviz vermeden en iyi kumaştan ürünleri üretmenin yanı sıra özellikle dörtlü masa bayrağı kurumlar tarafından yaygın olarak satın alınan ürünler arasında yer almaktadır. Ayrıca krom dört telli bayraklarda bayrak direğine kurumumuz tarafından isteyebilirsiniz. Dört telli bayrak direkleri genelde çift satan kumaştan üretimleri yapılmaktadır. Baskı aşamasından itibaren dijital teknikler ile basımları yapılan ürünlerde son modern teknolojilerden yararlanılmaktadır.

Müşteri memnuniyetini birinci prensip olarak sağlayan kurumumuz aynı zamanda dörtlü bayrak satışı konusunda sizlere yardımcı olmak ile ücretsiz kargo seçeneğini sunmaktadır. Bu bakımdan dolayı sizlere özel ve deneyimli ürünlerimizin sunulmasının yanı sıra teslimat sonrası da destek ve sorunlarınıza yardımcı olunmaktadır. Dörtlü masa bayrağı ürününde herhangi bir şekilde kaynaklanan sorunlarda bizlere iletişim adreslerinden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz İstanbul/Bağcılar ilçesinde bulunan ofisimize gelerek bayrak üretimlerini izleyebilir ve toptan alımlarında fiyat teklifimize bakabilirsiniz. Bayraklar dünyası olarak her koşulda sizlere en iyi kaliteyi sunmayı bir kez daha amaç edinmiştir.