picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

L Masa Bayrağı

Bayraklar Dünyası olarak L masa bayrağı, L masa bayrak fiyatları, L masa bayrak satışı konusunda sizlere hizmet vermektedir. Masa bayrakları ürünlerinin satışlarının yanı sıra masa bayrak direkleri konusunda da yardımcı olmaktayız. Masa direkleri cilalı olmasının yanı sıra paslanmaz özelliğe sahiptir. Birçok farklı modele sahip olan ürünlerimizde aynı zamanda 5,5 cm ile 33 cm arasında değişmektedir. Sizlere sunulan ürünlerimizin kullanım alanı oldukça yaygındır. Üretilen masa bayrağı ürünlerinde çift kat dikişli olmasının yanı sıra saten kırlangıç bayrak türleri de kullanımları yapılmaktadır. Çubuklu veya sopalı bayrak istenmesi halinde 10’lu kutularda muhafaza edilmesinin yanı sıra sizlere gönderimleri sağlanmaktadır.

L masa bayrağı şeklinde telli masa bayrakları ile direklerini dilerseniz ikili ayrı ambalaj halinde bizlerden satın alabilirsiniz. L şeklinde masa bayrak direği metal malzemeden işlenmiş olup aynı zamanda krom kaplaması yapılmıştır. Masa direğinin en az 11 cm çubuk uzunluğunda olmasının yanı sıra en fazla 33 cm uzunluğu olabilmektedir.  Birçok bayrak modellerimizde devlet kurumlarının yanı sıra özel kuruluşlara L masa bayrak fiyatları konusunda da yardım etmekteyiz. Bu bakımdan dolayı piyasada lider durumda yer alan kurumumuz %100 müşteri memnuniyetini sunmuştur. Satın almış olduğunuz ürünlerimizde herhangi bir nedenden dolayı bozulma veya solma ile akma şikayetleri olması halinde L masa bayrağı ürününüzü diğer bir farklı ürünle değiştirerek, ücretsiz kargomuz ile göndermekteyiz. Özel sektörün reklam yüzü olarak kullanılan bu ürünlerimiz ayrıca vazgeçilmez aksesuarlar arasında yerini almıştır. Masa bayrakları firma tanıtımların da kullanılması ile birçok kitlenin aklına kalmasına olanak sağlamıştır.

L masa bayrak satışı ürünlerinde özellikle polyester ve saten kumaşlardan üretilmesinin yanı sıra serigraf empirme baskı kalitesi kullanılmıştır. Aynı zamanda son modern teknoloji makinelerimiz sayesinde dijital baskı teknikleri ile çift yönlü olarak basım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Metal direklere asılan L masa bayrağı ürünleri aynı zamanda polyester saten kumaştan üretildiği için son derece parlak görünmektedir. Müşteri isteklerine göre bayrak ebat ve ölçülerden farklılık olabileceği gibi aynı zamanda sizlerin istemiş olduğunuz ölçülerde de yapılmaktadır.