picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Saten Masa Bayrağı

Bayraklar dünyası olarak saten masa bayrağı, saten masa bayrak fiyatı, saten masa bayrak satışı konusunda sizlere yardımcı olmaktayız. Güler yüzlü müşteri memnuniyeti sağlamanın yanı sıra mekanlara göre bayrak üretimlerimiz gerçekleştirilmektedir. Saten kumaştan üretilen masa bayrak ürünlerimiz aynı zamanda dijital emprime ve serigraf baskı tekniklerinden geçmektedir. Bu sayede ürünlerimizde satış sonrası da garanti verilmektedir. Masa bayrağı ürünlerinde gölgelenmeyi önlemek amacıyla ekstra kumaş konulara gölgelenme engellenmektedir. Aynı zamanda bayrak direklerinde dik durmaları sayesinde birçok kamu kurum ve kuruluşları tarafından tercih edilmektedir.

Özellikle dış mekanlara göre masa bayrakları üretimleri çift taraf baskılı olarak yapılmaktadır. Özel uçkurluk bayraklarda direkte sorunsuz olarak durmasını sağlamanın yanı sıra masaları süsleyen özel logoları da yer almaktadır. Tekli, çiftli masa bayrağının yanı sıra saten masa bayrağı üretimleri yapılmasında önemli rol oynanmaktadır. Bayraklar dünyası olarak 30 yıllık piyasa tecrübelerimiz sayesinde satış öncesi ve sonrası destek hizmetimizin olmasının yanı sıra iletişim adreslerinden de bizlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda kristal ilaçlı saten kumaş bayrak üretilmesinin yanında saten masa bayrak fiyatı konusunda sizlere özel fiyat sunulmaktadır. Kalıcı ve canlı renkler ile sizlere en iyi bayrak ürünlerini sunan kurumumuz 7/24 bayrak üretimlerini sizlere sağlamaktadır. Ücretsiz kargomuz sayesinde ambajlı olarak sizlere ürünleriniz göndermek ile aynı zamanda ürünlerde herhangi bir şekilde solma, akma ve kırılma söz konusunda geri iadeleri kabul etmekteyiz.

Profesyonel ve deneyimli ekibimiz sayesinde sizlere yardımcı olan kurumumuz aynı zamanda sorunlarınızı dinlemek ve çözmek için bizlere ulaşmanızı sağlamaktayız. Ayrıca saten masa bayrak satışı konusunda satın almanız durumunda mutlaka ambalajlı olup olmadığını kontrol ediniz. Ofislerde ve iç mekanlarda oldukça sık kullanılan bir bayrak türüdür. Kalın ve parlak saten kumaş üzerine yapılmasının yanı sıra 2 ayrı teknik baskı kalitesi kullanılmaktadır. Aynı zamanda bayrağa verilen renklerin belirginleşmesi ve baskının daha iyi kalitelere ulaşması konusunda 200-230 C arasında makinelerden ısınarak geçilmektedir. Son işleme kadar saten masa bayrağı kaliteli bir şekilde siz müşterilerimize gönderilmektedir.