picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

T Ayaklı Masa Bayrağı

T ayaklı masa bayrağı, T ayaklı masa bayrak fiyatı ve T ayaklı masa bayrak satışı konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Genellikle krom nikel ürününden üretilen t masa bayrakları aynı zamanda alt tabanları krom kaplamalıdır. T Ayaklı masa bayraklarında direk boyutları ise standart ölçülerde yer almaktadır. Bayrağa takılan direkler genelde 8 cm ile 30 cm arasında standart boyutlarda yer almaktadır. Kurumumuz tarafından özel olarak üretilen bayrak ürünleri ile direklerini de bizlerden temin edebilirsiniz. Krom kaplamalı olması aynı zamanda uzun süre bayrağın ve direğin kullanılmasını sağlayacaktır.

Kullanılan standart bayrak boyutları olması ile sizlerin de istemiş olduğunuz ölçülerde bayrak direkleri de yapılmaktadır. Bayraklar dünyası olarak bu tür ürünlerimiz için stoklarımızda daimi olarak mevcuttur. Sizlere sunulan T ayaklı masa bayrağı ürünümüzde herhangi bir sorunun oluşması durumunda firmamız tarafından herhangi bir bedel istenmeden geri alınmaktadır. Ücretsiz kargo seçeneklerimiz sayesin 1-2 günü içerisinde sizlere ürünümüz teslim edilmektedir. Genelde T ayaklı masa bayrak fiyatı konusunda fiyat teklifini bizlerden isteyiniz. Perakende ve toplu satışlarımızda sizlere özel fiyat belirtilmesinin yanı sıra polyester saten kumaştan imal edilmektedir. Bu bakımdan dolayı bayrak ömürleri 1 gün değil 1 ömür boyu kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Masa bayrak ürünlerinde sadece bu modelin olmaması ile aynı zamanda tekli, çiftli ve üçlü masa bayrak çeşitlerimizde bulunmaktadır.

Kamu kurum ve kuruluşlara özel olarak üretilmesinin yanı sıra ayrıca özel şirketlere de bu üretimlerimiz olmaktadır. Sizlere sunmuş olduğumuz T ayaklı masa bayrak satışı konusunda sizlere yardımcı olmaktayız. Müşteri memnuniyetimizi sadece ürün satışı öncesi değil satış sonrası da sizlere desteklerimiz bulunmaktadır. Ürünlerimizi sizlere gönderirken ambalajlı bir şekilde kargoya teslim edilerek yapılmaktadır. Ayrıca kargo firmasından ürünü aldığınızda kırık görülüyorsa mutlaka imzalamadan ürününü geri gönderilmesini talep edin. Bu durum kargo firması tarafından doğan sonuçlar olarak ortaya çıkmaktadır. Sizlere T ayaklı masa bayrağı ürünümüzü dilerseniz direği ile beraber ücretsiz kargo seçeneğimiz ile gönderebiliriz.