picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Okul Flaması

Okul flaması, okul flama bayrak fiyatı, okul flama bayrak imalatı konusunda Bayraklar dünyası olarak sizlere hizmet sunmaktayız. MEB’nin yeni çıkarmış olduğu mevzuata göre uygun okul flama bayrak ürünlerinin üretimleri gerçekleştirilmektedir. Tüm okullar kendi isteklerine göre okul flama ve bayrağı yaptıramayacağı gibi yapılması halinde okullara cezai işlem uygulanacaktır. Her okulun flaması farklı olmasının yanı sıra standart ölçülerde 100x150 cm olmalıdır. Sizlere sunmuş olduğumuz okul flama ürünlerinde çift katlı olup parlak saten kumaştan üretimleri yapılmaktadır.

Özellikle flama bayrak üretimlerinde baskılı ve baskısız ürünlerinin son derece kaliteli yapılmaktadır. Ancak okul ürünlerinde kuralların olmasından dolayı okulların istemiş olduğu ölçülerde yapılmamaktadır. Kurumumuz okul flama bayrak fiyatı konusunda sizlere yardımcı olmanın yanı sıra 30 yıllık piyasanın en iyi fiyatını sizlere sunmaktadır. Kurumsal müşterilerimizin yanı sıra aynı zamanda bireysel müşterilere de hitap etmek ile logolu ve logosuz olmak üzere üretimler yapılmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanında okul flaması üretimlerini gerçekleştiren firmamız aynı zamanda 100x150 cm ebatının haricinde ölçüler yapılmamaktadır. Flama bayrak çeşitleri tek bir ürün olmaması halinde birçok modeli de bulunmaktadır. Ücretsiz kargo seçeneğinin yanı sıra sizlere en kısa süre içerisinde sizlere ürünleriniz ulaştırılmaktadır. MEB bağlı olan tüm okullarda uygun fiyat ve ölçülerde yapılan okul flaması bayrak ürünlerimizde sizlere özel olarak gönderimlerimiz bulunmaktadır. Özel ambalaj ve ürün teslimat şekillerinde %100 müşteri memnuniyeti sunan kurumumuz aynı zamanda sizlere satılan ürünlerin sorunlarının oluşmasında sizlere geri dönüşlerimiz olmaktadır.

Günlük yaşantımızda özel törenlerde kullanılan okul flaması aynı zamanda okul flama bayrak imalatı konusunda önyüz ve arkayüz olarak çift olarak tasarlanmıştır. MEB mevzuatlarına göre flama üretimleri gerçekleştirilmesinin yanı sıra flama ürünlerinin önyüzünde okul adı, kuruluş tarihi ve bakanlık amblemi yer almaktadır. Okul flaması arka yüzünde ise MEB rengi ile okulun renginin bulunduğu üçgen şeklinde tasarlanan iki renkli olarak olmaktadır. Okul flaması hazırlaması yapılırken kurallara göre ölçümlerinin olmasının yanı sıra Türk bayrağı ölçüleri de esas alınarak üretimleri gerçekleştirilmektedir.