picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Pankart

Bayraklar Dünyası pankart, pankart fiyatları, pankart yapan firmalarpankart satışı konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Pankartlar kimilerine göre bir bez parçasından ibaret olsa bile kimisine göre de reklam amacı olarak kullanılmaktadır. Bir bez parçası olan pankartlar bazen çok işinize yarabilmektedir. Üstündekiler yazılar ile şekillerin olması herkese göre farklı bir anlam içermektedir. Renklerine bile sınıflandırma olmasının yanı sıra cümlelerde farklı renkler kullanılmaktadır. pankart ürünleri genelde futbol maçlarında tribünlerde görmeye alışık olduğumuz ürünlerini yanı sıra taraftarlarında kendilerini ifade etmesini yarayan görsel bir sunum aracı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Günlük yaşantımızda kimi zaman evlenme teklifinde kullanılması ile kimi zamanda açılış duyurularında kullanımları olmaktadır.  Bazen yoğun bir duygunun ifade edilmesinde kullanılan pankart sizlere daha iyi hizmet vermektedir. Kurumumuz olarak pankart fiyatları konusunda sizlere yardımcı olmamızın yanı sıra aynı zamanda çeşitli ebat ve adetlere göre üretimlerimiz gerçekleştirilmektedir. Tasarım konusunda sizlere hizmet vermenin yanı sıra kullanım yerlerine göre bez pankart, vinil pankart ve karton pankart üretimleri yapılmaktadır. Geniş bir kullanım arasında olmasının yanı sıra yağmur, rüzgar, güneş ve doğa gibi dış şartlarda uzun süre dayanıklı olarak üretilmektedir. Solmayan ve akmayan ürün yapmasının yanı sıra rüzgar geçirebildiği gibi çok uzun süre deforme olmayan türde bez afiş kumaşları kullanılmaktadır. Sağdan sola veya soldan sopalı olmasının yanı sıra köşelere kuş gözü olarak üretimleri yapılmaktadır. Seçim zamanı aday ve partilere özel kumaş çeşitleri ile özel kampanyalar da genellikle kullanımları yaygındır.

Pankart yapan firmalar konusunda sizlere en iyi hizmet sunmanın yanı sıra %100 müşteri memnuniyeti sizlere verilmektedir. En kısa ve anlam yüklü bir cümle ile yapılmasının yanı sıra özel programlar ile yapılmaktadır. Harf olarak sayılan bu ürünlerin yanı sıra çarpım işlemlerinde kaç santim olacağı belirlenmektedirÖzel tasarımlarda kullanılması ile pankart satışı konusunda da sizlere yardımcı olunmaktadır. Protesto işlemlerinde iyi veya kötü olmasının yanı sıra daha çok reklam bazlı olarak kullanımı yaygındır. Bu bakımdan dolayı pankart ürünlerini firmalarınızın reklamlarında kullanımlarını yapabilirsiniz.