picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

17li Türk Devlet Bayrakları

Bayraklar dünyası olarak 17li Türk devlet bayrakları, 17li Türk Devlet Bayrağı yapan firmalar, 17li Türk devlet bayrak imalatı konusunda sizlere hizmet vermektedir. Pirinçten üretilen ve el yapımı olmasının yanında saf pirinç olarak kaideli bayrak setidir. 6 Eski Türk Devlet bayrağı ile 16 Eski Türk devletleri ile Türkiye Cumhuriyeti ile 17li Türk devlet bayrakları satışları gerçekleştirilmektedir. Bayrak kumaşları çift kat saten kumaştan üretilmesinin yanı sıra adet olarak istenmesi durumunda firmamız yetkililerden cevap alabilirsiniz.
 
Kurumumuz 17li Türk bayrakları yapan firmalar konusunda piyasada lider durumda yer almaktadır. Ayrıca bayrak direği konusunda ömür boyu kullanıma sahip olmanın yanında üzerinde kullanılan bayraklar satenden imal edilmiş olup ölçü boyutları ise 15x22,5 cm olarak belirlenmiştir. Bayrak direğinin alt kaidesi döküm olmasının yanında bayrağın takıldığı yer ise direk bölümü yuvarlak standart olarak direkten ibarettir. 17li Türk devlet bayrakları olarak kullanımı ve bayrak değiştirmesi son derece pratiktir. Ayrıca sizlere sunulan ürünlerde aklınıza takılan soruları iletişim adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
 
Günlük yaşantımızda kullanılan 17li Türk devlet bayrak imalatı hakkında son teknoloji modern baskı makinesi ile yapılmaktadır. Sizlere sunmuş olduğumuz ürünlerimizde 1 yıl garanti verilmesinin yanında ürünlerinizde sorun çıkması halinde yardımlarımız bulunmaktadır. Satış öncesi ve sonrası da sizlere teknik destek sağlayan kurumumuz 17li Türk devlet bayrakları hakkında hem bayrak çeşidini hem de direği konusunda fiyat teklifini istemeyi unutmayınız.