picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Alpaka Türk Bayrağı

Bayraklar Dünyası olarak alpaka türk bayrağı, alpaka türk bayrakları, alpaka bayrak fiyatları konusunda hizmet vermektedir. Bayrak kanunlarına uygun olarak bayrak üretimlerini gerçekleştirmenin yanı sıra 1.sınıf alpaka kumaşı kullanılmıştır. Farklı boy ve ölçülerde imal edilen alpaka kumaşı piyasanın en iyi bayrak kumaşı arasında yerini almıştır. Polyster kırmızı kumaşı ve logo zeminde beyaz baskı kalitesi ile üreten Bayraklar Dünyası rüzgara dayanıklı ve renkleri soldurmamaktadır.

Türk bayrağı küçük bayrak direkleri ile açılış törenlerinde genellikle kullanılmaktadır. Çift dikişli olmasının yanı sıra özel aparatlı ve küçük ebat şeklinde üretimleri gerçekleştirilmektedir. Özel baskılı karton kutu ile sizlerin istemiş olduğu ölçülerinizde alpaka bayrak üretimleri yapılmaktadır. Güneş ısısı ve rüzgarlı havalarda polyerster kalitesinde bayraklar sunulmaktadır. Alpaka Türk bayrağı olarak uygun ebat ve kopmama dayanıklılığı bulunmaktadır.  Türk bayrağın büyüklüğü ve çekileceği binalar ile deniz taşıtlarında kullanılan büyüklüğü de önem taşımaktadır. Şiddetli rüzgar ve yağmurlu günlerde daha farklı ebatlarda bayrak çekilmeleri ile yapılması gereklidir.

Türk bayrağı özellikleri olarak muhtelif ebatlarda imal olarak kullanılmaktadır. Kaliteli iplik özelliği sayesinde bayrağın dalgalanma özelliği bulunmasının yanı sıra geç yıpranma payı da yer almaktadır. Yıkma haslığının yanı sıra ışık haslığında dolayı akma veya ürünlerimizde solma işlemi kesinlikle bulunmamaktadır.  Bayrak ölçümleri olarak 200x300 ebatlı olabileceği gibi 300x450 ebatlarda da olabilmektedir. 300x500 ebat boyunlardaki alpaka Türk bayrağı aynı zamanda 2 parçadan oluşmanın yanı sıra aşındırma tekniği ile üretimleri gerçekleştirilmektedir. Daha büyük bayrak çeşitlerinde ay yıldız aplikasyon dikişi olarak imal edilmesinin yanı sıra resmi boyut ve standart ölçülerde kullanılmaktadır.

Bayraklar Dünyası olarak üretmiş olduğumuz Türk Bayraklarında ve dış mekanlarda kullanıldığı gibi milli bayramlarda talep üzerinde üretimler gerçekleştirilmektedir. Üretim ve satış kurumumuz bünyesinde olduğu gibi gerek baskı kalitesinin yanı sıra gerekse de en üst standartlarda alpaka kumaş bayrağından üretimlerimiz yapılmaktadır. Alpaka türk bayrakları konusunda toptan ve perakende satış fiyatlarımız da satış listemizde yer almaktadır. TSE standartlarına göre üretim işlemlerinin yapılmasının yanı sıra makam odalarında  alpaka türk bayrağı yerini almıştır.