picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Bayrakçı

Bayrakçı, bayrak imalatçısı, bayrak imalatı ve bayrak imalatçıları olarak sizlere hizmet sunmaktayız. Özel logolu olarak şirketlere bayrak imalatı yapılmasının yanı sıra özel afişlerde gerçekleştirilmektedir. Dijital baskı makinelerinde direkt olarak kumaşa basılması ile son derece ekonomik ve üretim süresi de oldukça hızlı olarak görülmektedir. Bu bakımdan dolayı sizlerin taleplerinize karşılamak üzere son modern teknoloji makinelerimiz ile çalışmalarımız gerçekleştirilmektedir. Tüm bayrakçı ürünlerimizde baskı ve tasarım yapılmasında renk kullanımı sınırsızdır. Bu sayede dilediğiniz tasarımları, dilediğiniz renkte basılmasını bizlerden talep edebileceğiniz gibi baskıya girmeden önce son kontrollerin yapılması da önemlidir.

Özellikle toptan ve perakende olarak bayrak imalatı yapılmasında önemli rol oynamanın yanı sıra piyasada bulunan birçok firmaya da üretimlerimiz gerçekleştirilmektedir. Kurumumuz en iyi saten ve raşel kumaşı kullanması ile tüm sipariş taleplerine anında cevap vermektedir. Yasa gereği belirli ölçülere göre yapılmasında bayrak imalatçıları olarak sadece kurumsal firmalarda değişiklikler gösterilebilmektedir. Bu bakımdan dolayı ay ve yıldızın bayrak üzerinde ayarlanmalarında birbirine uyumlu olması son derece önemlidir. İstanbul merkezli ofisimizde yapılan bayrakçı ürünlerimizde en küçükten en büyüğe kadar tüm bayrak ürünlerimizde dikkatli bir şekilde çalışmalarımız gerçekleştirilmektedir. Profesyonel ekip çalışması ile imalattan önce tüm incelemeler yapılmasının yanında baskıya kadar grafikler üzerinde oynamalar olmaktadır. Son halini aldıktan sonra bayrak ürünlerimizin basımı gerçekleştirilmektedir.

Bayraklar dünyası olarak tüm malzemelerin kendi imalatımızın olmasının yanında 1.sınıf kalite malzeme kumaşından üretimlerimiz yapılmaktadır. Sağlığa zararlı bir malzeme kullanılmamasının yanında bayrak imalatçısı olarak sizlere %100 müşteri memnuniyetini sunmaktadır.  Bayrak imalatlarında kullanılan tüm ürünlerimizde polyester malzeme kullanılmasının yanında geriye kalan ve kullanılmayan malzemelerde atık fabrikasında kullanılmaktadır. imalatı kendi bünyemizde olan bayrakçı ürünlerimizde sert kış şartlarına bile dayanıklıdır. 30 yıldır piyasada deneyimli olmamızın yanında Türk kanununa yasalarına göre titizle bayrak üretimlerimiz gerçekleştirilmektedir. Kaliteden ödün verilmeden yapılmasının yanında İstanbul merkezli fabrikamızda yapılmasının yanı sıra bayrakçı ürünü hakkında iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.