picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Mesh Raşel Bayrak

Mesh raşel bayrak, mesh raşel bayrak fiyatları, mesh bayrak satışı konusunda Bayraklar dünyası olarak hizmet vermektedir. Özellikle masa bayraklarına benzer olarak kullanılan üçgen görünümlü bir bayrak türüdür. Özellikle gönder bayrakları ile Atatürk posterlerinde kullanıma vazgeçilmez bir bayrak kumaşı olarak sunulmaktadır. Tüm bayrak kumalarımızda mevcut olmasının yanı sıra birinci sınıf kalite malzeme üretimi kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Baskı makinalarının yardım ve en ekonomik bayrak fiyatları konusunda birçok reklam sektöründe de ön planda yer almaktadır. Bayraklar dünyası olarak kurumumuzda sektörde birçok bayrak üretimi yapmanın yanı sıra bireysel, milli tören, hastaneler olduğu gibi aynı zamanda kurumsal firmalara bayrak satışını yapmaktadır.

Kısa süre içerisinde mesh raşel bayrak fiyatları konusunda fiyat teklifi sunan kurumumuz aynı zamanda bayrak satış ürünlerini sizlere sağlamaktadır. Bayrak üretimlerinde kumaşın baskı türü ve kalitesi son derece önemlidir. Kötü hava koşullarına üretilen bayrak kumaşları dayanıklı ipliklerden üretilmesi gereklidir. Bayraklar dünyası tüm bu sorunları göz önüne alındığında mesh raşel bayrak konusunda sizlere tüm bayrak özelliklerini sunmaktadır. Baskı kalitesinden üretimlerde yağmurdan akmaması ve güneşli havalardan etkilenmemesi için en iyi üretimi yapması ile piyasanın lider bayrak üreticileri arasında yerini almıştır. Göndere çekilen bayraklarda tek yön baskı olması ile kurumsal logo ürünlerinde bayrağın arkasına net bir şekilde geçilmesi de bulunmaktadır. Kumaşın ve baskı kimyasallarının birbirine uyum sağlaması gerekli olması ile ayrıca istemiş olduğunuz ideal bayrak kalitesine de sahip olacaksınız.

Bayraklar dünyası olarak kaliteli bayrak üretimlerinde birçok kumaş türü bulunmaktadır. Sizlere bu kumaş türlerinde yardımcı olabildiğimiz gibi TSE standartları ölçüsünde üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Türk bayrağı üretimi için kullanılan kumaşlar arasında polyeter, saten ve mesh raşel bayrak kumaş türleri yer almaktadır. Bayrakların rüzgarı gözenekleri arasında geçirebilme özelliğine sahip olunması için rahatlıkla dalgalanması önemlidir. Mesh raşel bayrak konusunda kurumumuz tarafından fiyat listesi alabileceğiniz gibi aplikasyon baskı kalitesi ile aşındırma baskı teknikleri konusunda kullanımlar sağlanmaktadır.