picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Saten Türk Bayrağı

Saten Türk Bayrağı, Saten Türk bayrağı Fiyatları, Saten Bayrak Satışı konusunda Bayraklar Dünyası olarak hizmet vermektedir. Genellikle bu tür bayrak çeşitleri mekanlarda kullanılan diğer kumaş türlerine göre daha çok kullanılmaktadır. Sık dokuma ve parlak kumaş yapısı sayesinde mekan ve makam odalarında genellikle görülen bayrak türlerindendir. Türk bayrağında arkaya baskı geçme özelliği bulunmamasının yanı sıra sık yapılı ve özel dikişli olmasından kaynaklanmaktadır. Emprime ve Serigrafi transfer baskıya uygun olarak üretimleri gerçekleştirilmektedir. Özel bayrak makinelerinin yanı sıra dijital baskı ile yapılması sağlanmaktadır. Patlı kumaş kullanımları ile bayrak baskıları yapılırken kristal saten kumaş kalitesinden yararlanılmaktadır.

Saten Türk bayrağı fiyatları konusunda en iyi piyasa fiyatını veren Bayraklar Dünyası olarak her türlü bayrak üretimlerini gerçekleştirmektedir. Saten Türk bayrağı kristal kumaşında çift taraflı baskı yapılmasının yanı sıra kenar kesimleri yapılırken sıcak kesim ile dikiş bölümünde ise dikiş uçkurluk eklenmesinden itibaren son halini almaktadır. Sizlere sunulacak olan paslanmaz metal ayaklar ile de tekli, çiftli veya dörtlü ve benzeri şekilde Saten Türk Bayrağı yapılmaktadır. Bayraklar dünyası olarak fotoğraf baskı ve trignomik desenler sayesinde kumaş makinelerinde basım işlemleri sağlanmaktadır. Türk bayrak üretiminde textiljet makinelerinde en iyi üretilmiş bir makine olarak görülmesi ile birinci sınıf kalite üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Bayrak üretimlerinde muadillerinden daha çok üstün olması baskı işlemlerinden sonra ise 160 derecede fırından geçilerek en iyi kumaş fiksaj halini almaktadır. Saten bayrak Satışı konusunda da fiyat teklif listesini kurumumuzdan alabilirsiniz. Ücretsiz kargo seçeneğimiz sayesinde dış mekan ve mekanlarda farklı bayrak çeşitlerimiz ile özel ebat ve ölçülerimizde bulunmaktadır. Bayrak üretimlerinde TSE uygun olarak üretimlerini gerçekleştiren Bayraklar Dünyası olarak geçmişten günümüze gelen kalite anlayışı sayesinde kurumsal firmalar tarafından da Türk bayrak siparişini almaktadır. Kamu kurum ile siyasi partilerine bayrak hizmeti sağlayan kurumumuz aynı zamanda ve dış mekanlara uygun olarak Saten Türk bayrağı kumaşını kullanmaktadır. Günümüzde mekanlarda bayrakların havalandırılmaması konusunda solma veya akma bulunmaması saten kumaş özelliğinden kaynaklanmaktadır