picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Dünya Bayrakları

Dünya Bayrakları, Dünya Bayrakları Satışı, Dünya Bayrakları İmalatı konusunda Bayraklar Dünyası olarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Yüzyıllardan beri ülkeleri temsil eden bayraklar günümüzde milli duygularımızı kabartan nesnelerdir. Açık ve kapalı alanlarda sergilenen dünya bayrakları ayrıca Türkiye’de bulunan özel otellerde, hastanelerde ve daha birçok yerde bulunmaktadır. Aynı zamanda ülkemizde konferansların yapılması durumunda tüm ülkelerin bayrakları da üretilmektedir. Bu yüzen dolayı seri otomatik baskı kalitesini sunan kurumumuz aynı zamanda sizlere özel boyutlarda dünya bayrak üretimlerini gerçekleştirmektedir. Bayrak standartları konusunda ise farklı bir yere yaptırmanız durumunda birtakım cezai işlemlere de maruz kalma ihtimaliniz bulunmaktadır. Bu bakımdan dolayı bayraklar dünyası sizleri bu sorunlardan kurtararak en iyi kaliteyi sunmayı amaçlamaktadır.

Dünya bayrakları imalatı konusunda fabrikasyon özel makine kullanmanın yanı sıra saten ve raşel kumaş türlerini kullanabileceğiniz gibi kağıt baskıda kullanabilirsiniz. Özel olarak yapılan dijital baskılarda kullandığımız mürekkeplerde kumaşların herhangi bir özelliğini de bozmamaktadır. Avrupa birliğinin Türkiye’de fuarlar düzenlemesi ile dünya bayrak satışı hız kazanmıştır. Bayraklar dünyası olarak sizlere en iyi yabancı ülke bayrak üretiminde katkıda bulunması ile fuar standartlarına göre de üretimlerini gerçekleştirmektedir. Yabancı ülkelerin kendi bayraklarını doğru standartlar ölçüsünde sergilendiğini görmesi durumunda bizlere artış puan olarak dönmektedir. 30 yıllık piyasada tecrübe sahibi olan dünya bayrakları her zaman ilgi odağı olmuştur. İstemiş olduğunuz ürünleri yurtdışı fuar ve organizasyonlarda kullanmak istemeniz durumunda sizlere uygun şekilde ve en iyi kaliteyi üretimlerimizde sunulmaktadır.

Bayraklar dünyası olarak ücretsiz kargo seçeneğimiz sayesinde istemiş olduğunuz ebat ve ölçülerde sizlere dünya bayrakları satışı konusunda bilgilendirme yapmaktayız. Ayrıca sipariş vermeden önce dünya bayrakları imalatını görmek isterseniz mutlaka imalat atölyemize de bekleriz. 30 yıldır piyasada en iyi fiyat ve kaliteyi sunan bayraklar dünyası olarak yabancı gönder bayrakları ile direk bayraklarının da üretimleri kurumumuz tarafından yapılmaktadır. Geçmişten günümüze kadar sağlam referanslar ile çalışan firmamız aynı zamanda piyasada güven kalitesini bir kez daha kazanmıştır. Sizlere üründen önce güven kazandıran Bayraklar dünyası daha sonra ürün kalitesine de önem vermektedir.

Dünya bayrakları konusunda özel olarak yaptırılan bayrak üretimi makinelerinde ürünlerinin üretimlerini gerçekleştirmektedir. Günümüzde kadar en iyi dünya bayrakları satışı konusunda en uygun fiyatı sunmanın yanı sıra en iyi kumaş kalitesini de kullanmaktadır. Toptan bayrak ürün alımları konusunda da sizlere teklif listesi hazırlamaktadır. Kaliteden ödün vermemenin yanı sıra %100 müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir. Dünya bayrakları imalatı konusunda üretimleri yapılırken tüm aşamalar tek tek incelenmektedir. Dış bölgelerde daha çok kullanılmasından dolayı titiz bir işçiliğin yanı sıra akma, solma ve yıkama ile ütüye karşı tüm bayrak ürünleri kurumumuz tarafından garantilidir. Gerek tecrübe gerek ise çalışmalarımız sayesinde piyasada itibar kazanan Bayraklar Dünyası olarak ekonomik fiyat ve standart ölçüleri sizlere sunmaktadır.

Direk bayrakları haricinde kalın iplik ile de sizlere vermeyi amaçlamanın yanı sıra emprime baskı tekniği sayesinde 7/24 üretimlerini gerçekleştirmektedir. Yüksek kalite ve çözünürlükte raşel ve alpaka kumaşları sayesinde her türlü güneş ışığı ve soğuk kış şartlarında bilgi eski parlaklığını korumaya devam etmektedirDünya bayrakları ürünlerinde 15x22 ölçülerden başlayarak 100x150 ölçülere kadar farklı birçok renk ve baskı kalitesi bulunmaktadır. Sizlere sunmuş olduğumuz ölçülerde istememeniz halinde sizlerin istemiş olduğu dünya bayrakları imalatı konusunda da yardımcı olmaktayız. Geniş bilgi ve ürün yelpazemiz sayesinde sürekli kendisini geliştiren kurumumuz beklentilerin daha çok ötesinde hizmet vermenin yanı sıra takım çalışması sayesinde kısa sürede kaliteli dünya bayrakları üretimlerini ile sizlere zamanında teslim etmektedir.